ENTERPRISE INTERPRETATION SERVICES

Someone to speak on your behalf

TRAVEL/ESCORT INTERPRETING

business trips - fair trades- visits and meetings - inspections

CONSECUTIVE INTERPRETING

technical trainings and production support - press conferences - confidential hearings

SIMULTANEOUS INTERPRETING

conferences and trade shows - presentations - videoconferences - large-scale events

6 000+

days of interpreting

120

satisfied clients

19

years of experience

200

professional interpreters

Tlumočení probíhalo v italštině a angličtině. Pan tlumočník pracoval profesionálně, vydržel v dobré kondici celé dlouhé jednání a navíc dokázal rychle pochopit podstatu technického problému a v případě potřeby přeformulovat naše mnohdy neobratné výrazy do srozumitelného tvaru, aniž by věta ztratila správný význam.

Eva Sládková
IVECO IRISBUS – oddělení mezinárodní komunikace

Chci vám osobně poděkovat za perfektní zajištění tlumočení v Řecku. Pan tlumočník splnil veškerá očekávání a jeho osobní i odborný přístup byl příkladem, jak má objednaná služba vypadat. O nadstandardní kvalitě služeb budu osobně informovat i zástupce společnosti Wienerberger, která byla jejich objednatelem.

Ing. Jiří Mann
SELEX PROmotion GROUP – předseda představenstva

S překlady jsme byli spokojeni, paní tlumočnice ještě v pátek ladily prezentaci (pan ředitel prezentaci ještě upravoval). Nemáme k jejich práci žádné negativní připomínky, jen pochvalu. Věřím, že se jim s námi také líbilo.

Pavla Polášková
AGROTEC – marketing a reklama

S Vašimi službami jsme byli spokojeni (jak s rychlostí překladů, tak i s cenou). Pokud bychom potřebovali překlad dodavatelské smlouvy, manuálu k výrobnímu zařízení apod., rozhodně se na Vás obrátíme.

Marie Zifčáková
ISOTHERM – asistentka jednatele

BRAVO je naším dodavatelem již více než deset let a naše společnost z důvodu mimořádných zkušeností, spolehlivosti a odborné zdatnosti považuje Vaši agenturu za nepostradatelného partnera.

Giuseppe Landini
HEAT TRANSFER SYSTEMS – vedoucí výroby

S tlumočenim jsme byli velmi spokojeni z obou stran. Paní perfektně rozuměla a tlumočila. Zároveň jsme se bavili, že pokud by bylo další školeni ve francouzštině, že bychom byli rádi za ni.

Daniela Králíková
OTIS – General Procurement

CONTACT US...

Any question? Just get in touch!

Close Menu